ترجمه فیلم، ترجمه زیرنویس

Movie Translation

سفارش زیرنویس همکاری بعنوان مترجم

فروش فوق العاده Red Dead Redemption 2

کمپانی معتبر و صاحب نام تیک تو اینتراکتیو (صاحب امتیاز راک استار) وضعیت فروش دو عنوان فوق العاده موفق خود یعنی بازی Red Dead Redemption 2 و Grand Theft Auto V را بروز رسانی کرد.

تیک تو اینتراکتیو طبق گزارش معمول سه ماهه سال مالی خود که به تاریخ ۳۱ مارس ۲۰۱۹ ختم می شود از وضعیت فروش دو عنوان بسیار موفق این کمپانی، Red Dead Redemption 2 و Grand Theft Auto V، پرده برداشت. تیک تو اینتراکتیو اذعان داشته است که از بازی Red Dead Redemption 2 (که اکتبر سال پیش برای کنسول های پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان عرضه شد) تاکنون ۲۴ میلیون کپی به خرده فروشی های سرتاسر دنیا ارسال شده است. از لحاظ فروش، این بازی تحسین برانگیز همچنان از آنطور که کمپانی تیک تو اینتراکتیو پیش بینی کرده بود بهتر عمل می کند. با توجه به اینکه این کمپانی در گزارش پیشین خود عنوان کرده بود که این بازی ۲۳ میلیون کپی ارسالی به خرده فروش ها داشته است. بدین ترتیب می توان نتیجه گرفت که عنوان فوق العاده Red Dead Redemption 2 تنها در این سه ماه آخر، یک میلیون کپی دیگر به مجموعه کپی های ارسالی خود اضافه کرده است.

مدیر عامل کمپانی تیک تو اینتراکتیو، استروس زلنیک درمورد عرضه بازی Red Dead Redemption 2 برای کامپیوترهای خانگی جواب روشنی نداد.

همچنین بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 تا پایان سه ماهه دوم امسال یعنی تا انتهای ماه ژوئن از فاز بتا خارج می شود. زلنیک در این خصوص اظهار داشت که محتویات جدید بسیاری برای بخش آنلاین این بازی به زودی عرضه خواهد شد.

و اما برویم به سراغ پرفروش ترین بازی کمپانی تیک تو اینتراکتیو یعنی بازی بسیار پرطرفدار Grand Theft Auto V! این بازی در تاریخ ۱۷ سپتامبر ۲۰۱۳ برای کنسول های پلی استیشن ۳ و اکس باکس ۳۶۰، ۱۸ نوامبر ۲۰۱۴ برای کنسول های پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان و ۱۴ آپریل ۲۰۱۵ برای کامپیوترهای خانگی عرضه شد. بسیار جالب است که حدودا پس از گذشت شش سال از تاریخ عرضه آن هنوز به خوبی به فروش خود ادامه می دهد. تیک تو اینتراکتیو عنوان کرد که از این بازی تاکنون ۱۱۰ میلیون کپی به خرده فروشی های سرتاسر دنیا ارسال شده است!

جالب است بدانید که در تاریخ ۱۸ آپریل ۲۰۱۸ اعلام شد که بازی Grand Theft Auto V تاکنون بیش از شش میلیارد دلار فروش کسب کرده است! برای درک بهتری از موفقیت بسیار بزرگ این بازی باید بگوییم که اگر مجموع فروش پرفروش ترین فیلم های تاریخ سینما یعنی فیلم Avatar (با فروش ۲٫۷۸۸ میلیارد دلار) و Avengers: Endgame (با فروش ۲٫۴۹۰ میلیارد دلار) را با یکدیگر جمع بزنیم بازهم به پای فروش این بازی نمی رسیم! بازی Grand Theft Auto V پرفروش ترین عنوان تاریخ دنیای سرگرمی لقب گرفته است.

مطالب مرتبط

مطلب بعدی مطلب قبلی